برانکو: تراکتورسازی هم ببرد باز سه امتیاز جلوتریم

ما انتظار نداریم که همه چیز آسان پیش برود. حتی اگر سخت ترین شرایط را در نظر بگیریم و تراکتورسازی هم برنده گردد باز هم ما سه امتیاز از رقبا جلوتریم.

برانکو: تراکتورسازی هم ببرد باز سه امتیاز جلوتریم

نیمه اول مثل تیم قهرمان بازی نکردیم

برانکو بعد از مساوی مقابل ذوب آهن گفت: بابت غیبت در کنفرانس دیروز عذرخواهی می کنم. درباره بازی امروز باید بگویم که از میزبان خودمان بابت زمین قدردانی می کنم. همه چیز اینجا عالی بود. شرایط ورزشگاه هم خیلی خوب بود. از طرفداران خودمان قدردانی می کنم که امروز حمایت خوبی از ما کردند. در نیمه اول آن طور که باید مثل قهرمان بازی می کردیم نبودیم.

وی اضافه کرد: در نیمه اول ما بدترین بازی خودمان را انجام دادیم اما در نیمه دوم شرایط بهتر شد و بهتر کار کردیم. طبیعتاً وقتی در بیرون از خانه بازی می کنیم کار سخت می گردد و ما هم می دانستیم که حریف قدرتمندی در انتظار ما است. به هر حال تیم ذوب آهن چه در لیگ برتر و چه در لیگ قهرمانان آسیا خوب ظاهر شده و نشان دادند که قدرت زیادی دارند اما من به بازیکنانم بابت کسب یک امتیاز تبریک می گویم چون هر امتیازی که بگیریم مهم است. من پیش از این هم گفته بودم که هنوز خیلی مانده تا قهرمان لیگ معین گردد و آخرین سوت داور در آخرین بازی معین می نماید که چه تیمی قهرمان خواهد شد.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که با این تساوی به نظر می رسد کار پرسپولیس سخت شد اضافه کرد: بله طبیعی است که کار سخت باشد و ما انتظار نداریم که همه چیز آسان پیش برود. حتی اگر سخت ترین شرایط را در نظر بگیریم و تراکتورسازی هم برنده گردد باز هم ما سه امتیاز از رقبا جلوتریم. البته بازی سختی با سپاهان در تهران و بازی سختی با تراکتورسازی در تبریز داریم و بازی سختی مقابل ماشین سازی در تهران هم خواهیم داشت اما اگر بخواهیم قهرمان شویم باید همه تیم ها را ببریم.

برانکو در مورد اینکه چه دلیلی دارد که پرسپولیس در اصفهان با او نمی تواند ذوب آهن را ببرد، گفت: دلیل خاصی ندارد اما از وقتی که من مربی پرسپولیس شدم نتوانستیم ذوب آهن را در اصفهان ببریم.

1

منبع: ایران ورزشی

به "برانکو: تراکتورسازی هم ببرد باز سه امتیاز جلوتریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: تراکتورسازی هم ببرد باز سه امتیاز جلوتریم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید