بعیدی نژاد: رویال میل اعلام نمود که فعالیت های پستی به ایران از سر گرفته می گردد

به گزارش وبلاگ ایرونی ها، سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن بیان کرد:رویال میل با صدور اطلاعیه ای رسما گفت که با برطرف مسائل اجرایی، فعالیت های پستی به ایران از سر گرفته می گردد.

بعیدی نژاد: رویال میل اعلام نمود که فعالیت های پستی به ایران از سر گرفته می گردد

به گزارش گروه سیاست خارجی وبلاگ ایرونی ها، حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن امشب (آدینه) در توئیتی نوشت: رویال میل با صدور اطلاعیه ای رسما بیان کرد که با برطرف مسائل اجرایی، فعالیت های پستی به ایران از سر گرفته می گردد.

وی اضافه نمود: آنچه در دوره پیگیری ها ناراحت کننده بود، این بود که بعضی شبکه های فارسی زبان بی توجه به مسائل مردم، با نگاهی سیاسی از قطع این خدمات به عنوان عامل فشار بر دولت شاد بودند.

به گزارش فارس، اداره پست رویال میل انگلیس اخیرا بیان کرد که از اول ماه می ارسال تمامی بسته های پستی به مقصد ایران را تا اطلاع ثانوی متوقف نموده است.(بیشتر بخوانید)

حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن 23 فروردین ماه در صفحه توئیترش در این باره، نوشت: پیگیری اجرا شده نشان داد که وزارت خارجه و شرکت پست انگلیس خود از بیانیه این شرکت خدمات رسانی شوکه شده اند. آنها قول داده اند که با جدیت به دنبال اصلاح فوری این تصمیم هستند.

وی اضافه نموده بود: برای آرامش هموطنان عزیز مقیم انگلیس به اطلاع می رساند در صورتی که مشکل ارسال مراسلات پستی تا اولین روز اداری هفته یعنی دوشنبه حل نگردد، سفارت کشورمان در لندن تا برطرف قطعی مشکل، ترتیباتی را برای دریافت نامه های پستی به مقصد ایران و تحویل رایگان آنها به پست ایران اتخاذ خواهد نمود.

حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در لندن 28 فروردین سالجاری در صفحه توئیترش نوشت: شرکت پُستی رویال میل Royal Mail طی اعلامیه جدیدی بیان کرد که ارسال نامه ها به مقصد ایران را قبول می نماید و ارسال بسته های پُستی از انگلیس به مقصد ایران را در آینده بسیار نزدیکی از سر خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری فارس

به "بعیدی نژاد: رویال میل اعلام نمود که فعالیت های پستی به ایران از سر گرفته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعیدی نژاد: رویال میل اعلام نمود که فعالیت های پستی به ایران از سر گرفته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید