تصویب اولیه 12 طرح گردشگری در دومین نشست کمیته فنی سرمایه گذاری اصفهان

به گزارش وبلاگ ایرونی ها، معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی اصفهان از تصویب اولیه 12 طرح گردشگری در پهنه استان و در دومین نشست کمیته فنی سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان اطلاع داد.

تصویب اولیه 12 طرح گردشگری در دومین نشست کمیته فنی سرمایه گذاری اصفهان

به گزارش وبلاگ ایرونی ها به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، سید علی صالح با اعلام این خبر گفت: در دومین نشست کمیته فنی سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، 13 طرح گردشگری مطرح شد که از این تعداد 12 طرح گردشگری با حضور اعضای کمیته فنی، مصوبه اولیه را دریافت کردند.

درخشان خاطر نشان کرد: از این 12 طرح گردشگری، سه طرح هتل، پنج طرح اقامتگاه سنتی، دو طرح مجتمع گردشگری، یک طرح سفره خانه سنتی و یک طرح مهمانپذیر مصوبه احداث اولیه را دریافت کردند.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی اصفهان تاکید نمود: از این تعداد طرح ها، پنج طرح در شهر اصفهان، دو طرح در شهرستان آران و بیدگل، دو طرح در شهرستان نایین، دو طرح در کاشان و یک طرح در شهرستان کاشان تصویب شدند، که از این تعداد در شهر اصفهان دو طرح اولیه هتل، دو طرح اولیه اقامتگاه سنتی، یک طرح اولیه مهمانپذیر و یک طرح اولیه مجتمع گردشگری تصویب شد.

او توضیح داد: همچنین در خوانسار یک طرح اولیه هتل، در آران و بیدگل یک طرح اولیه اقامتگاه سنتی و یک طرح اولیه سفره خانه سنتی، در نایین دو طرح اولیه اقامتگاه سنتی، در کاشان یک طرح اولیه اقامتگاه سنتی و یک طرح اولیه مجتمع گردشگری تصویب شد.

منبع: میراث آریا

به "تصویب اولیه 12 طرح گردشگری در دومین نشست کمیته فنی سرمایه گذاری اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویب اولیه 12 طرح گردشگری در دومین نشست کمیته فنی سرمایه گذاری اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید