درودگر: باندی مافیایی باعث ایجاد جو رسانه ای علیه توپ های لیگ برتر شده است

به گزارش وبلاگ ایرونی ها، صادق درودگر، رئیس سازمان مالی فوتبال گفت که باندی مافیایی پشت جو رسانه ای ایجاد شده علیه توپ های لیگ برتر است.

درودگر: باندی مافیایی باعث ایجاد جو رسانه ای علیه توپ های لیگ برتر شده است

به گزارش وبلاگ ایرونی ها، صادق درودگر در گفت وگو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: پس از انتقادهایی که بعضی از بازیکنان و مربیان نسبت به کیفیت توپ مسابقات لیگ برتر در رسانه ها و برنامه تلویزیونی فوتبال برتر مطرح کردند، سازمان لیگ فوتبال ایران در نامه ای به شرکت دربی استار، خواهان شرح فنی این شرکت شد. در نهایت این شرکت اعلام آمادگی کرد کارشناس فنی و ارشد شرکت به وسیله ویدیو کنفرانس در برنامه فوتبال برتر حاضر گردد و شرحات فنی را در خصوص توپ دربی استار اعلام کند.

رئیس سازمان مالی فوتبال اضافه نمود: در دو هفته ای که از مسابقات لیگ برتر برگزار شده، سرعت بازی ها و گل های زده شده در مسابقات همگی بیانگر کیفیت مناسب توپ است. شرکت دربی استار یکی از شرکت های بزرگ تولیدکننده توپ و تجهیزات ورزشی است و توپ دربی استار در مسابقات فوتبال باشگاهی کشورهای هلند و بلژیک استفاده می گردد. این توپ ها از سال 2020 در فوتبال باشگاهی آلمان نیز استفاده خواهد شد و تأییدیه رسمی فیفا را دارد.

وی توضیح داد: اکنون توپ های استفاده شده که در لیگ برتر استفاده می گردد، به طور مستقیم از کشور آلمان و با هواپیما به ایران فرستاده شده و از تولیدات کشور آلمان است. سال گذشته 30 هزار توپ تقلبی دربی استار وارد کشور شد. در حال حاضر 30 تا 40 هزار توپ تقلبی در بازار وجود دارد که از نظر رنگ و شکل، مشابه توپ های فصل گذشته است.

درودگر ادامه داد: یک باند مافیایی پشت جریاناتِ علیه توپ جدید دربی استار به راه افتاده است. این باند با ارائه اطلاعات نادرست به رسانه ها، باعث ایجاد چنین جو رسانه ای علیه توپ های جدید دربی استار شده است. در هر حال ما باید جوابگوی نقدها باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "درودگر: باندی مافیایی باعث ایجاد جو رسانه ای علیه توپ های لیگ برتر شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درودگر: باندی مافیایی باعث ایجاد جو رسانه ای علیه توپ های لیگ برتر شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید