سه تیم ایران در حد لیگ ایتالیا هستند، بازی با تراکتور نقطه عطف بود

به گزارش وبلاگ ایرونی ها، آندره استراماچونی بعد از ترک استقلال و ایران، مصاحبه های متعددی با رسانه های ایتالیایی در ارتباط با دوران کاری اش در ایران و تجربه چند ماهه زندگی در کشورمان داشته است.

سه تیم ایران در حد لیگ ایتالیا هستند، بازی با تراکتور نقطه عطف بود

استراماچونی در تازه ترین مصاحبه خود آرزویش را مربیگری در تیم آ.اس.رم دانست و تاکید نمود که از تیم های ایرانی و آسیایی پیشنهاداتی دارد. وی با بیان اینکه در ایران فقط برای استقلال مربیگری می نماید، از قدرت دو، سه تیم برتر ایران در حد سری آ ایتالیا یاد کرد.

این مربی ایتالیایی گفت: ماجراجویی مهمی در استقلال داشتم؛ تیمی که با مسائل زیادی به دنیا آمد و کارش را شروع کرد ولی با حمایت طرفداران در میانه های لیگ به صدر جدول رسیدیم. 100 هزار نفر برای بازی خانگی ما در استادیوم حضور داشتند؛ یک صحنه زیبا.

استراماچونی که در اینستاگرام خود با خبرنگار کالچومرکاتو به صورت زنده صحبت می کرد، ادامه داد: من متخصص لایو (پخش زنده اینستاگرام) نیستم ولی همین الان قلب های آبی زیادی از ایران برایم فرستاده می گردد.

سرمربی سابق ایتالیا تاکید نمود: بعد از مدتی کارمان گره خورد. ماجرا چه بود؟ پیش از یک مسابقه مستقیم (ملاقات با تراکتور در هفته نهم لیگ برتر) زمین تمرین بسته بود و بر درب آن قفل زده بودند. ما قادر به انجام تمرین نبودیم با این توجیه که باران باریده است. زمین دوم هم برای تمرین نداشتیم. ما برای آن مسابقه تمرین نکردیم ولی در بازیکنان عصبانیت مثبتی را دیدم. در آن مسابقه با نتیجه 4 - 2 پیروز شدیم. این اتفاق نقطه عطف بود.

استراماچونی در پاسخ به سئوالی درباره کیفیت تیم های ایرانی یادآور شد: بهترین تیم های ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شرکت می نمایند. به نظرم دو، سه تیم برتر ایران در سطح تیم های متوسط رو به پایین سری آ ایتالیا هستند.

وی گفت: برای من بازار کار مهمی در آسیا ایجاد شده است. پیشنهاداتی از ایران و تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به دستم رسیده است.

سرمربی سابق استقلال در پاسخ به سئوالی مبنی بر احتمال بازگشت به لیگ ایران تاکید نمود: در ایران فقط استقلال. تجربه آسیایی من بسیار مثبت بود و می خواهم با خودم تمرین کنم. پس اجازه بدهید ببینیم چه اتفاقاتی می افتد.

استراماچونی گفت: کار در ایتالیا همیشه برایم در اولویت است اما بعد از آن تمام پیشنهاداتم را ارزیابی می کنم؛ حتی پیشنهادات خارجی را. در حال حاضر اولویت حفظ سلامتی کل جامعه است. فوتبال در اولویت دوم است. همه در خانه بمانند و به توصیه های دولت گوش نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سه تیم ایران در حد لیگ ایتالیا هستند، بازی با تراکتور نقطه عطف بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه تیم ایران در حد لیگ ایتالیا هستند، بازی با تراکتور نقطه عطف بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید