سپاهان در اندیشه رسیدن به پرسپولیس در تعداد جام

به گزارش وبلاگ ایرونی ها، همان قدر که پرسپولیس برای دریافت عنوان پرافتخارترین تیم لیگ برتر و رکورد سه قهرمانی متوالی از سپاهان انگیزه داشت، حالا سپاهانی ها هم می خواهند به تعداد قهرمانی های پرسپولیس در جام حذفی برسند.

سپاهان در اندیشه رسیدن به پرسپولیس در تعداد جام

سپاهان در اندیشه رسیدن به پرسپولیس در تعداد جام

با در نظر دریافت رقابت پرسپولیس و سپاهان بر سر قهرمانی لیگ برتر که در نهایت با فزونی و سومین قهرمانی تیم برانکو به خاتمه رسید، حالا سپاهانی ها برای بیرون آوردن جام دوم از چنگ قرمزها به شدت انگیزه دارند اما این تنها انگیزه آن ها برای پیروزی در بازی نیمه نهایی جام حذفی نیست.

بعد از استقلال که 7 بار قهرمان جام حذفی شده، پرسپولیس با 5 عنوان قهرمانی در رده دوم پرافتخارترین های این رقابت ها قرار گرفته است و تیم سپاهان هم با 4 عنوان قهرمانی سومین تیم پرافتخار این رقابت هاست.

در واقع همان قدر که پرسپولیس برای دریافت عنوان پرافتخارترین تیم لیگ برتر و رکورد سه قهرمانی متوالی در این رقابت ها از سپاهان انگیزه و اشتیاق داشت، حالا سپاهانی ها هم می خواهند به تعداد قهرمانی های پرسپولیس در جام حذفی برسند و در عدد 5 با این تیم شریک شوند.

جالب اینکه سپاهان در هر چهار باری که به فینال جام حذفی رسیده، قهرمان شده و پرسپولیس که 2 بار در بازی نیمه نهایی باخته شکستی در فینال ندارد. سپاهان آخرین قهرمانی اش را سال 92 با شکست پرسپولیس در فینال به دست آورد.

11 - 180

منبع: ایران ورزشی

به "سپاهان در اندیشه رسیدن به پرسپولیس در تعداد جام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سپاهان در اندیشه رسیدن به پرسپولیس در تعداد جام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید