فریبکاری مضحک دولت آمریکا در تحریم ظریف

به گزارش وبلاگ ایرونی ها، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: تحریم دکتر محمد جواد ظریف، وزیر خارجه کشورمان، جدیدترین اقدام مضحک دولت آمریکا است.

فریبکاری مضحک دولت آمریکا در تحریم ظریف

به گزارش وبلاگ ایرونی ها، کمال خرازی با اشاره به تحریم ظریف توسط آمریکا توضیح داد: رئیس جمهور و وزیر خارجه آمریکا دائماً تقاضای مذاکره با ایران را مطرح می کنند و در عین حال رئیس دیپلماسی کشور را تحریم می کنند؛ این خود نشان می دهد که مذاکره طلبی آمریکا فریبی بیش نیست و منظور آن ها از مذاکره، پذیرش بی چون و چرای نظرات غیرمنطقی و حق به جانب آمریکا و تسلیم ایران دربرابر مواضع زورگویانه آنهاست.

وی اضافه نمود: رئیس جمهور آمریکا حتی در برابر متحدان خود نیز یکجانبه عمل می نماید و آن ها هم در مذاکره با آمریکا بر سر مسائل اروپا و مسائل بین المللی کمترین توفیقی نداشته اند.

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی تاکید نمود: اقدام دولت آمریکا در تحریم دکتر ظریف به معنای استیصال کاخ سفید در برابر زبان گویای جمهوری اسلامی ایران است؛ لابد رسانه های آمریکایی هم از این به بعد به دلیل این تحریم برای مصاحبه با دکتر ظریف با مشکل روبرو خواهند بود؛ باید دید رسانه ها و شبکه های اجتماعی در برابر چنین اقدام مغایر با آزادی بیان چگونه برخورد خواهند کرد و آیا رسالت خود را دنبال خواهند کرد یا به سکوت خواهند گذراند.

خرازی گفت: سران دولت آمریکا باید بدانند که این اقدام آن ها نیز همانند سایر اقدامات قلدرمآبانه آن ها هیچ نتیجه ­ای در بر نخواهد داشت و بالعکس موجب آگاهی و اتحاد بیشتر ملت ایران و مقاومت و ایستادگی آن ها دربرابر فشارهای آمریکا و مؤید مظلومیت ایران خواهد بود.

وی توضیح داد: آن ها درک نمی کنند که در برابر مردمی با هزاران سال تمدن درخشان و برخوردار از توان مقاومت، تدبیر و اقدام نباید این چنین عمل کرد. باشد که بکبار دیگر شکست دولت مردان آمریکا را جهانیان به مشاهده بنشینند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فریبکاری مضحک دولت آمریکا در تحریم ظریف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریبکاری مضحک دولت آمریکا در تحریم ظریف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید