فریرا: پرسپولیس صاحب یک دروازه بان فوق العاده است

به گزارش وبلاگ ایرونی ها، سرمربی السد از بیرانوند تمجید کرد و گفت که او یک دروازه بان فوق العاده است.

فریرا: پرسپولیس صاحب یک دروازه بان فوق العاده است

به گزارش وبلاگ ایرونی ها، اسوالدو فریرا، سرمربی تیم فوتبال السد در نشست خبری بعد از بازی تیمش برابر پرسپولیس با انتقاد از مکان برگزاری نشست خبری، اظهار کرد: پیش از هر چیز برد را به پرسپولیس تبریک می گویم. به بازیکنان خودم هم به خاطر عملکردشان با اینکه روزه بودند تبریک می گویم. وقتی یک بازی را می بازید، توضیح دادنش سخت است. ما از ابتدا تا پایان فرصت های خوبی برای گلزنی داشتیم. پرسپولیس صاحب یک دروازه بان فوق العاده است. سال قبل را یادتان هست که او با یک واکنش عالی پرسپولیس را به فینال برد. آن ها در این بازی از فرصت های خود استفاده می کردند. این فصل برای السد خیلی سخت بود. ما 3 روز پیش بازی کردیم و فرصتی باری آماده سازی برای این بازی نداشتیم. من امیدوارم در گروه اول شویم.

او افزود: ما در تمام طول مرحله مقدماتی، بازی های خوبی انجام دادیم. گل اول بازی روی یک ضربه عالی از ترابی به ثمر رسید. من از شکست خوشحال نیستم اما از عملکرد بازیکنانم در این فصل راضی هستم.

او خطاب به یک خبرنگار قطری گفت: من خوشحال نیستم چون بازی را باختیم. اما عصبانی نیستم چون عملکرد خوبی داشتیم. این دو احساس متفاوت است. فرصت گلزنی داشتیم. ناراحتم اما عصبانی نیستم. اگر باری بدی انجام بدهیم و ببازیم هم نارحت می شوم و هم عصبانی.

فریرا در مورد ژاوی هم اظهار کرد: او یکی از بهترین بازیکنان دنیا هم در سطح باشگاهی و هم در سطح ملی است. مهم تر از عناوینی که به دست آورده است، شخصیت او است. او الگوی خوبی برای بازیکنان جوان است. او از سال آینده به عنوان مربی مشغول به کار می شود و من امیدوارم او مانند دوران بازیگری اش در مربی گری هم پیروز باشد.

سرمربی السد درباره هوادران السد هم بیان نمود: از آن ها تشکر می کنم. امیدوارم در آینده تماشاگران به ورزشگاه بیایند و آنجا را پر بکنند. زمانی که من به السد آمدم ورزشگاه خالی بودم اما در روزهای پایانی حضور من در تیم السد، هوادارانی را می دیدیم که به ورزشگاه می آمدند. امیدوارم این حمایت ها ادامه داشته باشد.

فریرا در مورد مصاف های تیمش با پرسپولیس هم، گفت: این فوتبال است. ما 10 امتیاز داریم ولی آن ها الان شانسی برای صعود ندارند. سال قبل آن ها ما را بردند و به فینال صعود کردند. من بازی های این فصل را ندیدیم و نمی توانم در مورد صعود نکردنشان توضیح بدهم. پرسپولیس شایستگی اش بیشتر از این است. من به تیم پرسپولیس بابت قهرمانی در لیگ ایران تبریک می گویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فریرا: پرسپولیس صاحب یک دروازه بان فوق العاده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریرا: پرسپولیس صاحب یک دروازه بان فوق العاده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید