فکری: دستیار فرهاد شوم؟ دستیارقلعه نویی هم نمی شوم

به گزارش وبلاگ ایرونی ها، محمود فکری نه تنها دستیار مجیدی نخواهد شد بلکه دیگر دستیاری امیر قلعه نویی را هم قبول نخواهد کرد. او در عین حال قلعه نویی را در این برهه بهترین گزینه برای راهنمایی استقلال می داند.

فکری: دستیار فرهاد شوم؟ دستیارقلعه نویی هم نمی شوم

درباره مربیان آینده استقلال حرف و حدیث های بسیاری شنیده می گردد. از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تا انتخاب سرمربی خارجی و حتی بازگشت امیرقلعه نویی. در این میان اظهارات پیشکسوتان استقلال نیز بی اهمیت نیست. محمود فکری که این روزها کمتر مصاحبه می نماید یکی از گزینه هایی است که گفته می گردد شاید در کادر آینده استقلال جا داشته باشد اما پاسخ های او نشان می دهد که دیگر به عنوان مربی در استقلال فعالیت نخواهد کرد.

در روزهای اخیر خبر های متفاوتی درباره سرمربیگری مجیدی در استقلال شنیده می گردد. حتی درباره اینکه شاید شما یکی از دستیاران او باشید. آیا اگر پیشنهادی از سوی مجیدی یا مسئولان باشگاه استقلال بگردد، قبول می کنید؟

نه این پیشنهاد را قبول نمی کنم. دلیل هم دارم. خودم الان دارم به عنوان سرمربی کار می کنم. حتی اگر در لیگ یک و لیگ های پایین تر باشد به عنوان سرمربی کار می کنم. حتی به عنوان دستیار قلعه نویی هم کار نمی کنم.

شما درشرایطی این پاسخ را می دهید که گفته می شد رابطه بسیار خوبی با امیر دارید. حتی در برهه می گفتند در باند ایشان هستید. چرا در سال ها اخیر با او همکاری نکردید.

خیلی ها به من وصله می چسباندند که در باند این وآن هستم اما من در باند هیچ کس نبودم. من در باند قلعه نویی نیستم. درگذشته هم می گفتند من درباند پورحیدری هستم اما من قلبا ایشان را دوست داشتم و دارم. یکی از دلایلی که باعث شد من دستیار قلعه نویی نشوم این است که شاید او فکر نموده من نمی توانم یاری مناسبی برایش باشم. از طرفی قلعه نویی همواره دوست دارد محبت ببیند. او دوست ندارد به کسی محبت بکند. در رفاقت با قلعه نویی نباید انتظار محبت داشته باشی. دوستی با قلعه نویی زمان هایی یک طرفه می گردد. من حقیقتا در باند استقلال هستم و در باند هواداران استقلال.

درعین حال شما هم با آن ها که عقیده دارند قلعه نویی بهترین گزینه برای استقلال است، موافقید؟

بله، امیرقلعه نویی در شرایط کنونی بهترین گزینه برای سرمربیگری استقلال است.

درباره مهدی رحمتی تحلیل های گوناگونی هست. شما اعتقاد دارید آیا رحمتی می تواند همچنان در استقلال باشد، یا دوران کاری اش تمام شده است؟

به نظر من دوران رحمتی در استقلال تمام شده و باید محترمانه استقلال را ترک کند. باشگاه استقلال هم باید طی مراسمی از این دروازه بان تقدیر کند. حالا اینکه رحمتی در تیم دیگری بخواهد دروازه بانی کند، مسئله دیگری است اما به نظر من رحمتی با استقلال به انتهای خط رسیده و باید از او تجلیل نمایند و برایش مراسم خداحافظی بگیرند.

1

منبع: ایران ورزشی

به "فکری: دستیار فرهاد شوم؟ دستیارقلعه نویی هم نمی شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری: دستیار فرهاد شوم؟ دستیارقلعه نویی هم نمی شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید