لوئیز: کمتر بازیکنی جرات می نماید از چلسی به آرسنال برود

به گزارش وبلاگ ایرونی ها، خرید برزیلی جدید آرسنال مطرح نمود با دل و جرات تصمیم به انتقال به تیم رقیب یعنی آرسنال گرفته است.

لوئیز: کمتر بازیکنی جرات می نماید از چلسی به آرسنال برود

به گزارش وبلاگ ایرونی ها و به نقل از تلگراف، داوید لوئیز، مدافع با تجربه چلسی که سابقه بازی در تیم پاری سن ژرمن را نیز در کارنامه خود دارد، با آرسنال به توافق رسید تا با جدایی از چلسی به تیم رقیب یعنی آرسنال بپیوندند. بین دو تیم لندنی چلسی و آرسنال کم پیش می آید که بازیکنی جابجا گردد.

داوید لوئیز درباره حضور در آرسنال گفت: قبول دارم کمتر بازیکنی است که ترجیح بدهد از چلسی برود و پیراهن آرسنال را به تن کند. آنها از این اتفاق می ترسند. از الان باید کوشش کنم تا به آرسنال یاری کنم تا در بازی های پیش رو بهترین عملکرد را داشته باشد و بتواند پیشرفت خوبی نیز داشته باشد. از الان چرخه جدیدی در زندگی ورزشی من ایجاد شده و خوشحالم پیراهن تیم بزرگی چون آرسنال را به تن خواهم کرد. دوران حضور من در تیم چلسی به سرانجام رسیده است. همواره دوست دارم دارم در زندگی چیزهای جدیدی را تجربه کنم و به همین خاطر تصمیم گرفتم تا پیراهن آرسنال را به تن کنم. در مجموع انسانی هستم که چالش های جدید را می پسندم و به استقبال آنها می روم.

مدافع 32 ساله برزیلی ادامه داد: اونای امری در این تصمیم من خیلی تاثیر داشت. من او را می شناسم و با هم صحبت کردیم و می دانم از زمانی که او به تیم آرسنال پیوسته تغییرات مثبتی را ایجاد نموده است و ساختار تیم آرسنال را متحول نموده است. می خواهم در تیم جدیدم بهترین بازی ها را به نمایش بگذارم و یاری کنم که تیم به اهداف بزرگ خود دست یابد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "لوئیز: کمتر بازیکنی جرات می نماید از چلسی به آرسنال برود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوئیز: کمتر بازیکنی جرات می نماید از چلسی به آرسنال برود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید