نوراللهی: همه بازیکنان پرسپولیس از مدیریت باشگاه ناراحت هستند

به گزارش وبلاگ ایرونی ها، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت که بازیکنان این تیم از مدیریت باشگاه ناراحت هستند.

نوراللهی: همه بازیکنان پرسپولیس از مدیریت باشگاه ناراحت هستند

به گزارش وبلاگ ایرونی ها از اصفهان احمد نوراللهی با ابراز تاسف از تساوی تیمش مقابل ذوب آهن در اصفهان گفت: بازی در نیمه اول آنطور که باید جذاب نبود، اما در نیمه دوم شرایط بهتر شد، اما متاسفانه نتوانستیم از موقعیت های مان استفاده کنیم و 3 امتیار را به دست آوریم. با این تساوی اختلاف مان با تیم های پشت سر کم شد اما همه کوشش مان را می کنیم تا قهرمان شویم.

وی اضافه کرد: در حالی که همه اعضای تیم کوشش شان را می نمایند و طرفداران هم به بهترین شکل ما را مورد حمایت قرار می دهند، مدیریت باشگاه نتوانسته به تعهداتش عمل کند. خیلی مسائل داریم، 5 هفته به انتها لیگ مانده و ما 50 درصد قرارداد مان را دریافت نموده ایم و شرایط اصلا خوب نیست. همه بازیکنان از مدیریت باشگاه ناراحت هستند. انتظار داریم مسائل مان هرچه زودتر حل گردد، ما هفته گذشته هم به این مسئله اشاره داشتیم و در صفحه های اجتماعی نیز پست مشترک در خصوص مسائل تیم گذاشتیم که بی فایده بود. بازیکنان ما با وجود مصدومیت در بازی ها حاضر شده و همه کوشش خود را انجام می دهند، طبیعی است که در این شرایط حق شان را از باشگاه بخواهندما از مدیریت توقع داریم که به تعهدات خود در قبال بازیکنان عمل کند.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این موضوع که آنها پاداش قابل توجهی را بابت صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا از باشگاه پرسپولیس دریافت کردند، گفت: بله پاداش آسیایی به بازیکنان پرداخت شد اما هنوز عده ای از بازیکنان جوان ما هستند که همین پاداش را نگرفته اند و ناراحتند. درآمد باشگاه از لیگ قهرمانان آسیا خیلی بیشتر از آن بود که بین بازیکنان تقسیم شد. 5 هفته به انتها لیگ مانده و ما فقط 50 درصد قرارداد مان را گرفته ایم. انتظار داریم باشگاه شرایط را تغییر دهد. تا الان به خاطر طرفداران جنگیده ایم، چرا که هرچه داریم از آنهاست. انتظار مان از مدیریت باشگاه این است که شرایط بازیکنان را درک کند.

نوراللهی با تاکید بر این که پرسپولیس شرایط خیلی خوبی دارد، گفت: با همه مسائلی که وجود دارد اگر الاهلی را مثل بازی رفت ببریم در آسیا شرایط مان خیلی خوب خواهد شد، در جام حذفی نیز به نیمه نهایی رسیدیم و صدر نشین لیگ هم هستیم، این یعنی همه کوشش مان را برای موفقیت تیم انجام داده ایم، اما امیدواریم مسائل نیز حل گردد.

وی درباره این که چرا بازیکنان بزرگتر پرسپولیس حاضر به مصاحبه نشدند، توضیح داد: همانطور که گفتم همه بازیکنان ناراضی اند، من از جانب همه صحبت می کنم و می گویم که بازیکنان تیم از شرایط دلخورند، همه ما می خواهیم باشگاه به وضعیت ما رسیدگی کند. صادقانه حرف هایم را زدم، مسائل ما خیلی زیاد است و خواهان این هستیم که به وضعیت ما رسیدگی گردد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در انتها راجع به تعویض هایی که برانکو می توانست در این بازی انجام دهد، اما از این کار صرف نظر کرد، گفت: تصمیم گیرنده در این مورد سرمربی است و قطعا صلاح دانسته که اینچنین عمل کند. ضمن اینکه ما در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم و فقط گل نزدیم. شما در نظر بگیرید که ما 4 روز یکبار بازی می کنیم، اما حریفان مان هفته ای یک بار بازی دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نوراللهی: همه بازیکنان پرسپولیس از مدیریت باشگاه ناراحت هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوراللهی: همه بازیکنان پرسپولیس از مدیریت باشگاه ناراحت هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید