واکنش استقلال به ابهام در وضعیت استراماچونی، امیدمان به خدا است!

به گزارش وبلاگ ایرونی ها، امروز خبری مبنی بر انصراف آندره استراماچونی سرمربی ایتالیایی از قبول راهنمایی تیم فوتبال استقلال ایران منتشر شد؛ خبری که به سرعت در رسانه ها و فضای مجازی در حال بازنشر است.

واکنش استقلال به ابهام در وضعیت استراماچونی، امیدمان به خدا است!

کامران منزوی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در این خصوص گفت: ما از این موضوع بی خبریم. قرار بود استراماچونی قرارداد را ایمیل کند. شاید این بحث از سوی مدیران سابق استقلال مطرح شده است.

منزوی درباره اینکه گفته می گردد رای استراماچونی را برای راهنمایی استقلال زده اند، توضیح داد: این را تایید نمی کنم. همکاران استراماچونی برای آنالیز شرایط استقلال به ایران آمده بودند و تازه امروز راهی کشورشان شدند. چطور هنوز نرسیده اند، این اتفاق اتفاق افتاده است. ضمن اینکه جلسات ما مثبت و خوب بود.

عضو هیات مدیره استقلال ادامه داد: آرزوی هرکسی است که با این شرایط، تیم و کشور کار کند.

منزوی در پاسخ به این سئوال که آیا به حضور استراماچونی امیدوار است؟ گفت: امیدمان به خدا است. تیم ما با ریشه تر از این حرفهاست. توافق کلی اجرا شده و از امکانات هم بازدید به عمل آمده است. قرار است از استراماچونی جواب بگیریم. ما مسائل بزرگتری از انتخاب مربی داشتیم. در چند سال گذشته بار سنگینی از نظر اقتصادی روی دوش باشگاه بود که در حال حل و فصل است.

عضو هیات مدیره استقلال در انتها درباره دستیاران ایرانی استراماچونی تاکید نمود: اسامی زیادی مطرح است. بعدازظهر امروز و پس از دریافت نظر استراماچونی اسامی اعلام می گردد. نام چند قدیمی و خوشنام استقلال در این ارتباط مطرح است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "واکنش استقلال به ابهام در وضعیت استراماچونی، امیدمان به خدا است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش استقلال به ابهام در وضعیت استراماچونی، امیدمان به خدا است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید