10 دقیقه تمام پرسپولیسی خط حمله تیم ملی

به گزارش وبلاگ ایرونی ها، در حد فاصل دقایق 80 تا 91 که طارمی با شجاعی تعویض شد، خط حمله تیم ملی و هر چهار نفر پیشانی ترکیب تیم را پرسپولیسی ها (شامل بازیکنان فعلی و قبلی این تیم) تشکیل می دادند.

10 دقیقه تمام پرسپولیسی خط حمله تیم ملی

10 دقیقه تمام پرسپولیسی خط حمله تیم ملی

در شرایطی که هیچکدام از ملی پوشان استقلال مقابل کره جنوبی به میدان نرفتند، هر چهار ملی پوش پرسپولیس در سئول فرصت بازی پیدا کردند. علیرضا بیرانوند و مهدی ترابی در ترکیب اصلی تیم ملی قرار گرفتند که ترابی در دقیقه 62 تعویض شد و جای خود را به وحید امیری بازیکن سابق پرسپولیس داد.

همچنین احمد نوراللهی از آغاز نیمه دوم به جای علیرضا جهانبخش به بازی رفت تا در حد فاصل دقایق 45 تا 62 سه پرسولیسی در ترکیب تیم ملی بازی نمایند. علی علیپور هم از دقیقه 80 این مسابقه جای کریم انصاری فرد وارد زمین شد و با احتساب وقت های تلف شده، 14 دقیقه در استادیوم جام جهانی سئول بازی کرد.

جالب اینکه در حد فاصل دقایق 80 تا 91 که طارمی با شجاعی تعویض شد، خط حمله تیم ملی و هر چهار نفر پیشانی ترکیب تیم را پرسپولیسی ها (شامل بازیکنان فعلی و قبلی این تیم) تشکیل می دادند: امیری و طارمی به عنوان وینگر راست و چپ، علیپور در نوک حمله و نوراللهی پشت سر مهاجم نوک بازی می کردند که این ترکیب برای اولین بار در تیم ملی شکل گرفت.

هر چند با توجه به بی نظمی تاکتیکی و تغییر شکل بازی به خاطر تعویض های متعدد، تیم ملی در این دقایق پیروز به خلق موقعیت نشد.

11 - 210

منبع: ایران ورزشی

به "10 دقیقه تمام پرسپولیسی خط حمله تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 دقیقه تمام پرسپولیسی خط حمله تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید